LRC0603CK27NGV001T
MFR.Part #
LRC0603CK27NGV001T
JLCPCB Part #
C17552526
Description
10@100MHz 27nH 2GHz 300mA 700mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS