RC0402J750CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402J750CS
JLCPCB Part #
C17550696
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 75Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS