RC1005F2872CS
MFR.Part #
RC1005F2872CS
JLCPCB Part #
C17542753
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS