FP15R12W2T4BOMA1
MFR.Part #
FP15R12W2T4BOMA1
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 145W 2.25V@15V,15A 30A 890pF@25V FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS