LRW0805FJ6R8GV001E
Extended
- Manufacturer
- Johanson Dielectrics
- MFR.Part #
- LRW0805FJ6R8GV001E
- JLCPCB Part #
- C17540127
- Package
- 0805
- Description
- 130mA 3.2Ω 6.8uH ±5% 0805 Power Inductors ROHS