MPL-SE2512-2R2
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MPL-SE2512-2R2
JLCPCB Part #
C17534444
Package
1008
Description
2.2uH 2.5A 2.7A 72mΩ 1008 Power Inductors ROHS