RCS1608F2051CS
MFR.Part #
RCS1608F2051CS
JLCPCB Part #
C17533955
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS