IHHP0806ZHER1R0M01
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHHP0806ZHER1R0M01
JLCPCB Part #
C17528648
Package
0806
Description
1uH 3.6A 35mΩ 4A ±20% 0806 Power Inductors ROHS