PCS4D28-2R2M-RC
MFR.Part #
PCS4D28-2R2M-RC
JLCPCB Part #
C17527788
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
2.04A 2.2uH 31mΩ ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS