L201316Q-240MHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
L201316Q-240MHF
JLCPCB Part #
C17525086
Package
DIP-2
Description
1.7mΩ 24uH 36.5A 50A AEC-Q200 ±20% DIP-2 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS