RCS1005F1583CS
MFR.Part #
RCS1005F1583CS
JLCPCB Part #
C17522561
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS