HTC100-220M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HTC100-220M-RC
JLCPCB Part #
C17517467
Package
Plugin,D=15.2mm
Description
22uH 29mΩ 3.5A 3.9A ±20% Plugin,D=15.2mm Power Inductors ROHS