HIF3BAE-34PA-2.54DSA(88)
MFR.Part #
HIF3BAE-34PA-2.54DSA(88)
JLCPCB Part #
C17517271
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 17 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x17P 34P 3A Brass Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS