0900BL15C0050001E
MFR.Part #
0900BL15C0050001E
JLCPCB Part #
C17511799
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.2dB 180°@±10° 2dB 50Ω:50Ω 800MHz~1GHz 9.5dB 0805 Balun ROHS