IHLP1616ABER47NMA1
MFR.Part #
IHLP1616ABER47NMA1
JLCPCB Part #
C17511399
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
13A 3.75mΩ 32A 47nH AEC-Q200 ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS