5400BL15B0050001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
5400BL15B0050001E
JLCPCB Part #
C17510385
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 180°@±10° 1dB 2dB 4.9GHz~5.9GHz 50Ω:50Ω 9.5dB 0805 Balun ROHS