PCHC128H-391M
MFR.Part #
PCHC128H-391M
JLCPCB Part #
C17507025
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.5A 390uH 650mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS