PCS105-100T-RC
MFR.Part #
PCS105-100T-RC
JLCPCB Part #
C17505478
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
10uH 26mΩ 4.45A ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS