BLU0603-2802-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-2802-BT25W
JLCPCB Part #
C17504919
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS