RU2012JR033CS
MFR.Part #
RU2012JR033CS
JLCPCB Part #
C17503111
Description
-55℃~+155℃ 333mW 33mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS