RCS1005F2433CS
MFR.Part #
RCS1005F2433CS
JLCPCB Part #
C17500683
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS