RUT1608JR680CS
MFR.Part #
RUT1608JR680CS
JLCPCB Part #
C17500539
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS