HIF3BAG-20PA-2.54DSA(63)
MFR.Part #
HIF3BAG-20PA-2.54DSA(63)
JLCPCB Part #
C17498950
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 10 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 20P 2x10P Black Brass PBT Through Hole Tin UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS