PCS124-220M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCS124-220M-RC
JLCPCB Part #
C17498109
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.9A 22uH 66mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS