RC0402F2610CS
MFR.Part #
RC0402F2610CS
JLCPCB Part #
C17497256
Description
-55℃~+125℃ 261Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS