RC0603J754CS
MFR.Part #
RC0603J754CS
JLCPCB Part #
C17496189
Description
-55℃~+125℃ 50mW 750kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS