RC0402F2152CS
MFR.Part #
RC0402F2152CS
JLCPCB Part #
C17495553
Description
-55℃~+125℃ 21.5kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS