RUT1005JR470CS
MFR.Part #
RUT1005JR470CS
JLCPCB Part #
C17495520
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS