RC0402J131CS
MFR.Part #
RC0402J131CS
JLCPCB Part #
C17494936
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS