PQ108081-860MHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
PQ108081-860MHF
JLCPCB Part #
C17493031
Package
SMD-3P,27.9x27.9mm
Description
12A 15mΩ 86uH ±20% SMD-3P,27.9x27.9mm Power Inductors ROHS