IHLP5050FDER1R0M8A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLP5050FDER1R0M8A
JLCPCB Part #
C17490023
Package
SMD,13.3x12.9mm
Description
1.77mΩ 1uH 26A 40A AEC-Q200 ±20% SMD,13.3x12.9mm Power Inductors ROHS