RCS1005F1471CS
MFR.Part #
RCS1005F1471CS
JLCPCB Part #
C17489695
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS