RCS1005F5624CS
MFR.Part #
RCS1005F5624CS
JLCPCB Part #
C17489383
Description
-55℃~+155℃ 5.62MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS