PCI20-6R8M-RC
MFR.Part #
PCI20-6R8M-RC
JLCPCB Part #
C17489205
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.2A 1.4A 130mΩ 6.8uH ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS