RU1608FR012CS
MFR.Part #
RU1608FR012CS
JLCPCB Part #
C17488421
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS