IHLP4040DZER680M8A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLP4040DZER680M8A
JLCPCB Part #
C17487501
Package
SMD,10.8x10.2mm
Description
2.4A 252mΩ 3.5A 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,10.8x10.2mm Power Inductors ROHS