RC1608J911CS
MFR.Part #
RC1608J911CS
JLCPCB Part #
C17485062
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS