LRC0402CJ8N2GV001T
MFR.Part #
LRC0402CJ8N2GV001T
JLCPCB Part #
C17484797
Description
250mA 4.6GHz 400mΩ 8.2nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS