IDW15E65D2FKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IDW15E65D2FKSA1
JLCPCB Part #
C17484528
Package
TO-247-3-1
Description
-40℃~+175℃ 2.3V@15A 30A 40uA@650V 47ns 650V TO-247-3-1 Switching Diodes ROHS