RU1005FR043CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RU1005FR043CS
JLCPCB Part #
C17477740
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43mΩ Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS