LRC0201BS1N2GV001T
MFR.Part #
LRC0201BS1N2GV001T
JLCPCB Part #
C17474435
Description
1.2nH 13GHz 150mΩ 300mA 4@100MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS