PCSDR73-221M-RC
MFR.Part #
PCSDR73-221M-RC
JLCPCB Part #
C17473328
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.26Ω 220uH 521mA 533mA ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS