DE2B3SA681KA3BY02F
MFR.Part #
DE2B3SA681KA3BY02F
JLCPCB Part #
C17468316
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V、440V 680pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS