PCSV65-4R7M-RC
MFR.Part #
PCSV65-4R7M-RC
JLCPCB Part #
C17467697
Package
SMD,6x6mm
Description
3.9A 31mΩ 4.7uH 6.7A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS