RUT2012FR510CS
MFR.Part #
RUT2012FR510CS
JLCPCB Part #
C17467649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS