PCS125-151M-RC
MFR.Part #
PCS125-151M-RC
JLCPCB Part #
C17463190
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
150uH 1A 230mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS