PCS105-470M-RC
MFR.Part #
PCS105-470M-RC
JLCPCB Part #
C17461682
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
130mΩ 2A 47uH ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS