LRC0201BS3N7GV001T
MFR.Part #
LRC0201BS3N7GV001T
JLCPCB Part #
C17459317
Description
3.7nH 300mA 440mΩ 4@100MHz 6.9GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS