RC1608F6651CS
MFR.Part #
RC1608F6651CS
JLCPCB Part #
C17457194
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS