1720BL15B0050001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
1720BL15B0050001E
JLCPCB Part #
C17455677
Package
0805
Description
-40℃~+105℃ 1.5dB 180°@±10° 1dB 20dB 50Ω:50Ω 625MHz~2.815GHz 9.5dB 0805 Balun ROHS